Uniformų užsakymas

Privatumo politika

Privatumo politika
1. „8 TO GO“ patvirtina, jog registracijos faktas kartu reiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai kartu su tais, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.
2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti pristatymui būtini duomenys. „8 TO GO“ patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. „8 TO GO“ įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus „8 TO GO“ partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
3. Klientas, užsiregistruodamas „8 TO GO“ parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes „8 TO GO“ parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, „8 TO GO“ atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
4. Klientas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant „8 TO GO“ parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
5. „8 TO GO“ patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos klientų asmeninių duomenų apsaugai.


Grįžti į pagrindinį